Obrót różnorodnymi towarami stanowi podstawę funkcjonowania krajowej oraz międzynarodowej gospodarki. Liczne gałęzie przemysłu, jak: rolnictwo, branża motoryzacyjna, przetwórstwo żywności czy handel detaliczny, wymaga zastosowania efektywnych i korzystnych rozwiązań, które usprawnią przebieg łańcucha logistycznego dostaw produktów. Jednym z nich są pojemniki z tworzywa sztucznego.

Zalety plastikowych opakowań

Przede wszystkim, pojemniki z tworzywa sztucznego charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością oraz trwałością, zarówno na czynniki zewnętrzne, jak i wpływ znajdujących się w nich różnego rodzaju produktów. Ich niewielka waga ułatwia magazynowanie towarów oraz szybki i bezpieczny transport. Szeroka oferta plastikowych pojemników o zróżnicowanych wymiarach i kształtach pozwala na dostosowanie się do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw. Dodatkowym atutem jest zastosowanie licznych udogodnień, jak montaż kółek w podstawie pojemników czy zamykane opakowania z pokrywą. To pozwala na przechowywanie i transport ciekłych materiałów oraz towarów łatwo ulegających uszkodzeniu czy zniszczeniu. Ponadto, produkcja opakowań plastikowych jest stosunkowo szybka oraz tania, co wpływa na niskie koszty opakowań. Wraz z możliwością wielokrotnego użycia pojemników z tworzywa sztucznego i ich łatwego recyklingu, stanowią doskonałe rozwiązanie przyjazne środowisku, przynoszące zwiększenie zysku osiąganego przez przedsiębiorstwa.

Schoeller Allibert – opakowania plastikowe producent

Schoeller Allibert to opakowania plastikowe producent, który działa od pięćdziesięciu lat, zajmując miejsce światowego lidera w branży pojemników z tworzywa sztucznego. Produkcja opakowań plastikowych przez firmę skupia się na przeznaczeniu dla takich segmentów rynkowych, jak: rolnictwo, motoryzacja, rynek przetwórstwa spożywczego, branża napojów, handel detaliczny, produkcja przemysłowa oraz wynajem opakowań. Szeroka oferta zawiera standardowe produkty, jak i te dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Możliwość ich wielokrotnego użytku przekłada się na ich niską cenę a jednocześnie na zwiększenie zysków przedsiębiorstw. Opcja recyklingu opakowań z tworzywa sztucznego sprawia, że jest to rozwiązanie ekologiczne i przyjazne środowisku. Dzięki temu wszystkiemu, utrzymana zostaje wysoka efektywność oraz rentowność łańcucha dostaw.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here