Zawierając małżeństwo nawet nie bierzemy pod uwagę, że w rodzinie może cokolwiek potoczyć się źle. I wbrew alarmującym statystykom mówiącym o tym, że liczba rozwodów wciąż wzrasta, nie przewidujemy, aby takie zdarzenie miało spotkać akurat nas.

Gdy jednak w małżeństwie zaczyna się psuć, gorączkowo przerzucamy się oskarżeniami, obwiniając nawzajem o serię niepowodzeń oraz o przyczyny kryzysu. Lecz bez względu na to, czy rzecz się dzieje w Warszawie, w Krakowie czy nad morzem, postępowanie bywa podobne. Sprawa rozwodowa w Gdańsku zdaje się niczym nie różnić od sprawy w stolicy czy na Śląsku. W każdej z nich naprzeciw siebie stają zwaśnione strony, które jeszcze parę lat temu przysięgały sobie wsparcie i wzajemną miłość aż po grób.

Skupmy się jednak na gdańskim przykładzie. Para, która właśnie ma zniszczyć wszystko, co udało jej się do tej pory wspólnie zbudować, jeśli chce doprowadzić sprawę do końca bez ponoszenia dodatkowych ofiar i idąc jedynie na takie ustępstwa, jakie podpowiadałby na chłodno kalkulowany pragmatyzm, powinna poszukać fachowego wsparcia. Adwokat od spraw rozwodowych w Gdańsku pomoże parze prawidłowo złożyć wniosek rozwodowy oraz bez zbędnych emocji go umotywować. Z pewnością również doradzi takie rozwiązanie, aby rozstać się bez nadmiernego obwiniania drugiej strony o przyczyny rozpadu związku. Adwokat taki stanie się pokojowym rozjemcą, bo tylko zawarte na cywilizowanych warunkach porozumienie da gwarancję zachowania się w sposób honorowy i z poszanowaniem partnera, z którym kiedyś łączyły nas przecież piękne rzeczy.

Wszelką pomoc para uzyska pod adresem internetowym. Na stronie znajdzie wszelkie informacje o sądowych procedurach oraz szereg porad, jak zachować się w kryzysowej sytuacji, aby jak najmniej ucierpiało otoczenie pary – jej rodziny, dzieci z małżeństwa, a także jak najrozsądniej podzielić majątek, jakiego się para dorobiła. Również przekrojowe stawki za pracę adwokata nie powinny być tajemnicą. Oczywiście, koszt końcowy całego postępowania będzie znany dopiero po zamknięciu sprawy.

Więcej: Rozwód gdańsk

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here