Zazwyczaj w wieku około dwudziestu lat podejmujemy swoją pierwszą pracę. Często jest to coś dorywczego, praca sezonowa, praca fizyczna, gdyż w tym czasie najczęściej studiujemy. Młodzi ludzie nie uważają, że jakakolwiek praca hańbi. Wprost przeciwnie- zależy im na własnych pieniądzach i usamodzielnieniu się od rodziców, a więc często podejmują pierwsze zaoferowane im prace. Dziewczyny chętnie pracuję jako kelnerki w lokalach gastronomicznych lub an recepcji w różnych firmach. Chłopcy zatrudniają się w magazynach, na kuchni, przy przeprowadzkach i tym podobnych działaniach. Zdobywanie pierwszych doświadczeń w pracy, pierwsze własne pieniądze, nowi znajomi sprawiają, ze młodzi ludzie szybciej dojrzewają.

Nagana w pracy za co?

Nagana w pracy za coPo studiach przychodzi czas na poważniejszą pracę. Rozpoczynamy karierę w biurach,w korporacjach, zdobywamy coraz to nowe doświadczenia zawodowe, awansujemy, dochodzimy do stanowisk kierowniczych. Ale zdarzają się też różne potknięcia. Kiedy wpiszemy sobie w wyszukiwarkę hasło nagana w pracy za co naszym oczom ukaże się szereg sytuacji, w wyniku których ludzie otrzymali naganę w swoim miejscu pracy.
Najpopularniejszym z takich przewinień kwalifikujących się do otrzymania nagany są oczywiście spóźnienia. Niektórzy ludzie nagminnie przychodzą spóźnieni do pracy. Często celowo nastawiają budzik na późniejszą godzinę, a czasem zwyczajnie ucieknie im pociąg lub autobus. W niektórych firmach jest to tolerowane, jeśli pracownik zostanie odpowiednio dłużej w pracy. Ale w większości jest to bardzo źle postrzegane, stąd kwalifikuje się do otrzymania nagany.

Konflikty w miejscu pracy

Kolejnym poważnym przewinieniem w pracy są konflikty ze współpracownikami. Niektórym osobom trudni jest pracować w miejscu, w którym muszą współdziałać z innymi. W korporacjach rzadko zdarzają się indywidualne stanowiska. Zazwyczaj aby coś stworzyć musimy ze sobą współdziałać, spotykać się, słuchać swoich pomysłów, dochodzić do wspólnych racji. Niestety wiele osób nie potrafi tworzyć czegoś wspólnie, a konflikty w miejscu pracy zdarzają się im bardzo często. To także kwalifikuje się do nagany. Warto więc mieć to szczególnie mieć na uwadze. Jeśli nie chcemy dostać nagany.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here