Poszukiwanie idealnego prezentu dla rodziny lub bliskiej osoby bywa kłopotliwe, szczególnie gdy chcemy jej sprawić niespodziankę i wręczyć coś unikalnego. Trzeba wziąć w takim przypadku pod uwagę jej pasje oraz to, jakie prezenty wręczą jej inne osoby. Czy istnieje w tej kwestii rozwiązanie, dzięki któremu unikniemy gafy na urodzinach, w święta, na przyjęciu i podczas innej ważnej uroczystości? Tak – są nim karty podarunkowe!

Dlaczego warto kupić kartę podarunkową na prezent?

Karta podarunkowa to prezent uniwersalny. Gdy ją kupimy, z pewnością unikniemy sytuacji, w której nie trafimy w gust obdarowanej osoby lub też, co gorsza, kupimy jej produkt, który już ma. Decydując się na kartę podarunkową, dajemy obdarowanej osobie możliwość samodzielnego wyboru prezentu, w ramach danego budżetu i w wybranym przez nas sklepie lub na portalu internetowym. Dzięki temu nasz prezent spełni w 100% jej oczekiwania. Zakup karty podarunkowej pozwala poza tym na oszczędność czasu. Na szukanie idealnego upominku przeznaczamy często kilka godzin, przemieszczając się nieraz po całej galerii handlowej lub nawet między kilkoma obiektami. Tymczasem karty podarunkowe znajdują się zwykle tuż przy kasie. Wystarczy tylko, że zdecydujemy się na wybór jednej z kilku jej typów, co zajmuje od kilku do kilkunastu minut.

Karty podarunkowe dostępne są w różnych nominałach. Najczęściej, jest to 50, 100 lub 200 złotych, ale wiele sklepów oferuje także możliwość ustalenia dowolnej kwoty, w zależności od budżetu, którym dysponujemy. Wystarczy tylko podać interesującą nas kwotę przy płatności za kartę w kasie. W takiej sytuacji warto pamiętać o umieszczeniu na karcie informacji o budżecie albo dołączeniu paragonu. Do karty podarunkowej dołączane jest zwykle dedykowane, eleganckie opakowanie, które często można dobrać, biorąc pod uwagę to, kto taki prezent otrzyma.

Gdzie można kupić karty podarunkowe?

Karty podarunkowe można nabyć w każdym sklepie większej sieci handlowej lub zamówić je w sklepie online. Jednak w przypadku braku możliwości wydrukowania jej własnoręcznie po otrzymaniu na adres mailowy, trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać na wysyłkę do sklepu stacjonarnego lub na wskazany przez nas adres. Co niezwykle istotne, mamy możliwość wyboru kart nie tylko do sklepów stacjonarnych, ale także internetowych czy nawet serwisów streamingowych. Mamy zatem do wyboru karty podarunkowe, którymi można się posłużyć podczas zakupów na popularnym portalu aukcyjnym Allegro lub też w czasie zakupu pakietów filmów i seriali na Netflixie albo aplikacji na Google Play, czy też na App Store & Itunes. Dzięki takim kartom podarunkowym możemy zatem trafić w gusta amatorów rozrywki telewizyjnej i filmowej czy też pasjonatów gier. W wielu przypadkach takie karty prezentowe można nabyć także w niedzielę. Są sieci sklepów, które oferują taką sprzedaż, bez względu na to, czy jest to niedziela handlowa. Można je znaleźć za pomocą lokalizatorów w aplikacji online.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here