UPS Easy 3S od APC dla firm

W dzisiejszym artykule przedstawimy Państwu zasilacz UPS Easy 3S APC. Jest to zaawansowane rozwiązanie, które sprawdzi się w Państwa firmie. Będzie chronić dane przed nieautoryzowanym odłączeniem zasilania. Co więcej są to także urządzenia, które pozwalają na podtrzymywanie zasilania innych sprzętów oraz ochronę sprzętu komputerowego, z którym współpracują przed zbyt częstym ich zawieszaniem czy pojawieniem się różnych błędów, które łączone są z problemami oprogramowania.

Charakterystyka zasilacza UPS Easy 3S APC

Moc wyjściowa UPS Easy 3S APC to aż 20.0 kW (lub też 20.0 kVA). Z kolei napięcie wyjściowe oraz nominalne napięcie wejściowe są rzędu 400 V 3PH. Maksymalny prąd wejściowy to 37.0 A.

Wartym podkreślenia jest fakt posiadania przez zasilacz UPS Easy 3S APC akumulatora wewnętrznego, którego czas podtrzymywania wynosi 30 minut. Jest to urządzenie, które charakteryzuje się bardzo wysoką sprawnością. Z pewnością zostanie docenione również ze względu na innowacyjne funkcje, które ułatwiają jego pracę i konfigurację.

Zasilacz UPS Easy 3S APC jest bardzo łatwy i szybki w instalacji. Producent gwarantuje także, że jego serwisowanie nie powinno stanowić kłopotu. Jego obecność pozwala na zapewnienie ciągłości pracy urządzeniom do niego podpiętym. Dodatkowo wyposażony jest także w specjalne filtry przeciwpyłowe i powlekane panele, które pozwalają na jego pracę w trudnych warunkach zewnętrznych.

Zalety wynikające ze stosowania zasilacza awaryjnego firmy APC

Niewątpliwie ważną korzyścią zasilacza UPS Easy 3S APC jest jego łatwa instalacja. Co więcej interfejs tego zasilacza jest bardzo przyjazny dla użytkowników, co sprawia że obsługa jest intuicyjna. Umożliwia także konfigurację pod indywidualne preferencje użytkownika.

Zaletą zasilacza awaryjnego APC jest jego niewielki rozmiar. Dzięki temu przegląd oraz serwisowanie można wykonać na niewielkiej przestrzeni.

Urządzenie to wyposażone jest także w specjalny tryb pracy, który nazywa się trybem ECO. Jego praca aktywowana jest tylko w przypadku, gdy zasilacz UPS znajduje się w dobrej formie. Dzięki temu możliwe jest pominięcie niektórych podzespołów, co zwiększa jego wydajność, ale równocześnie nie zmniejsza poziomu ochrony.

Wydajność zasilacza UPS Easy 3S APC można sprawdzić bez konieczności wykorzystywania obciążnicy.

Rozwiązania ochronne zastosowane w zasilaczu UPS Easy 3S APC

W budowie zasilacza UPS można wyróżnić obecność filtrów przeciwpyłowych, które pozwalają na jego pracę w trudnych warunkach środowiskowych.

Do każdego urządzenia UPS istnieje możliwość doposażenia go w dodatkowe elementy. Można do niego dokupić kartę SNMP, która pozwala na zdalne kontrolowanie zasilacza UPS. Jest to możliwe podczas wykorzystania interfejsu dostępnego poprzez stronę www bądź zlokalizowanego na chmurowym lub lokalnym pakiecie w oparciu o oprogramowanie EcoStruxure IT.

Zasilacz UPS Easy 3S APC oferuje bardzo bogatą gamę napięć wejściowych, dzięki którym następuje oszczędność energii w akumulatorze. Jego obecność chroni sprzęt komputerowy oraz dane przed nagłym zanikiem napięcia. Co więcej zastosowanie tego rozwiązania pozwala na równoległe łączenie urządzeń, co znacząco zwiększa ich moc.

Niezawodne rozwiązanie zaproponowane przez APC by Schneider Electric

Zasilacz awaryjny firmy Schneider Electric został zaprojektowany przez międzynarodowe przedsiębiorstwo, które przede wszystkim działa w branży energetycznej. Jest to rozwiązanie, które powstało głównie z myślą o mniejszych i średnich przedsiębiorstwach. Świetnie sprawdzi się także w przypadku centrów danych oraz innych punktach o strategicznym znaczeniu. Zdaniem producenta zastosowanie zasilacza umożliwia również redukcję kosztów związanych z użytkowaniem tego zasilacza. Co ważne jednak odpowiada za 96% wydajności w trybie podwójnej konwersji oraz do nawet 99% wydajności związanej z oszczędnością energii.

Zasilacze UPS Easy 3S APC zapewniają zaawansowaną ochronę dla danych oraz sprzętów komputerowych, które widoczne są w sieci. Są zabezpieczeniem przed nagłym pojawieniem się zaników napięcia sieciowego. Chroni także przed zakłóceniami bardzo często wykrywanymi w sieci. Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad wyborem odpowiedniego zasilacza awaryjnego dla Państwa firmy to koniecznie rozważcie zasilacz UPS Easy 3S APC. Z jego szczegółową charakterystyką mogą Państwo zapoznać się na stronie naszej firmy thomas it. Co więcej w wyborze pomogą Państwu nasi eksperci. Gorąco zapraszamy!

Kontakt telefoniczny: 32 444 94 30 lub poprzez e-mail: info@thomas-it.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here