Wiele osób może pomyśleć, że praca w restauracjach typu fast food polega jedynie na szybkim zrobieniu dania, a następnie wydaniu go klientowi, jest to oczywiście błędne rozumowanie. Jak jest naprawdę? Jak wygląda praca w McDonalds?

Jak wygląda praca w McDonalds?

Jak wygląda praca w McDonalds?McDonald zachęca swoją ofertą wielu młodych ludzi na studiach, chcących sobie dorobić, dlatego na kasie, czy w kuchni widzimy często młodych dorosłych. Jak możemy zauważyć, atmosfera w większości przypadków jest bardzo dobra, wszyscy są dla siebie życzliwi i pomagają sobie nawzajem. Gdy osoba ubiegająca się o prace z powodzeniem przejdzie rozmowę kwalifikacyjną, może liczyć na pomoc ze startem w pracy, w kuchni i na kasie, pozna tajniki przyjmowania zamówień i rozmowy z klientami, a także nauczy się przygotowywać pyszne dania z McDonalda! Ludzie pracujący w McDonaldzie naprawdę starają się, aby Twoja kanapka, czy frytki były jak najlepsze, starannie dobierają najlepsze składniki, tak aby klient mógł delektować się swoim jedzeniem. Do każdego zamówienia pracownicy podchodzą indywidualnie i przykładają się do wykonania swojej pracy.

Oprócz przygotowywania i przyjmowania zamówień pracownicy McDonalda muszą także czyścić stoły i całą sale, zbierać zostawione przez klientów tace, a menadżerzy często otwierają gościom drzwi i mile ich witają. Powiedzieliśmy o pracy w kuchni, że wszystko robione jest starannie. Jak to jest z pracą na kasie i przyjmowaniu zamówień? Kasjer oprócz życzliwej rozmowy itp. musi zaznaczać nasze zamówienie na komputerze, które potem wędruje do kucharzy, następnie drukuje rachunek i wydaje go klientowi. Nie zapominajmy także o ekspedientach przyjmujących zamówienia w McDrive, którzy przyjmują Twoje zamówienie w okienku, dzięki nim możesz szybko kupić jedzenie na wynos! Osoby pracujące w McCafe mają za zadanie sprzedanie klientom ciepłej kawy i pysznych ciasteczek, praca ta, jest także bardzo subtelna i staranna. Praca w McDonald jest bardzo przyjemna, w miarę możliwości, możemy z pracodawcą negocjować niemal wszystko, a więc jest to praca dla osób z ograniczoną ilością czasu i nie tylko, a zarobki są niemałe!

[Głosów:10    Średnia:2.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here