Integracje InsERT Subiekt GT

0
1780

Subiekt GT to modernistyczne oprogramowanie sprzedaży, które zostały stworzone dla firm poszukujących doskonałego narzędzia wspomagającego codzienną obsługę działu handlowego i innych segmentów firmy. Jest sprawnym systemem posiadającym najnowsze rozwiązania interfejsowe, które czynią go programem przyjaznym i łatwym w obsłudze dla każdego użytkownika. Bogata funkcjonalność i intuicyjna obsługa sprawia, że program sprawdza się niemal w każdej sytuacji. Subiekt GT może zintegrować m.in. z następującymi wtyczkami :

Przesyłanie zamówień z BaseLinker do Subiekt GT

Główna misja ? Synchronizacja zamówień z BaseLinker do Insert Subiekt GT

Integracja skierowana jest dla firm, które chciałyby zaoszczędzić mnóstwo czasu i zoptymalizować procesy działalności. Wtyczka pozwala na automatyczne pobieranie zamówień prosto do systemu Subiekt GT oraz pozwala na przekazywanie wszystkich lub wedle życzenia wybranych zamówień z punktu A do punktu B.

Dzięki specjalnej konfiguracji, użytkownik może dostosować funkcjonalność pod własne wymagania oraz sposoby użytkowania. Unikalny klucz API pozwala zsynchronizować zamówienia, a konfiguracja integracji przebiega poprzez wypełnienie formularzu dotyczącego funkcji jakie ma spełniać. Wszystkie dane przechowywane są w chmurze.

Ceny rozpoczynają się od 50 zł netto za miesiąc.

Aktualizacja stanów magazynowych z Insert Subiekt GT do BaseLinker

Integracja pozwala na automatyczne synchronizowanie stanów magazynowych pomiędzy dwoma magazynami.

Wtyczka została stworzona po to, aby umożliwiać automatyczną aktualizację stanów produktów z magazynie BaseLinker pobierając je z magazynu Subiekt GT

Aby integracja działała poprawnie należy wskazać skąd mają być pobierane stany magazynowe, przy czym symbol konkretnego magazynu musi istnieć w Subiekt GT oraz określić jak mają być mapowane produkty między magazynami.

Ceny rozpoczynają się od 50 zł netto za miesiąc.

Pakiet integracyjny Shoplo z Insert Subiekt GT

Synchronizacja produktów i stanów z Subiekt GT, ich synchronizacja oraz automatyczne pobieranie zamówień z Shoplo prosto do systemu Subiekt GT to główne możliwości, które oferuje nam ten pakiet. Proces polega na pobraniu odpowiedniego programu oraz wypełnieniu scenariuszy, który zintegruje środowisko ze sklepem internetowym.

Ceny rozpoczynają się od 199 zł netto za miesiąc.

Masowe Generowanie FS/Pai z ZK w Subiekt GT na podstawie statusu w BaseLinker

Wtyczka pozwala na zautomatyzowaną generację faktu lub/i paragonów imiennych na podstawie statusu zawartego w BaseLinker.

Aby działała poprawnie niezbędne jest określenie częstotliwości synchronizowania zamówień zawartych w BaseLinker do Subiekt GT, podanie kluczu API, który przypisany jest do konta w BaseLinker. Potrzebne będzie jeszcze dodatkowo określenie statusów, które mają generować dokumenty sprzedażowe oraz rodzaje dokumentów jaki ma zostać wyprodukowany.

Ceny rozpoczynają się od 50 zł netto za miesiąc.

Aktualizacja stanów magazynowych z Subiekt GT do sklepu Shoper

Wtyczka umożliwia automatyczne zaktualizowanie stanów produktów zawartych. w magazynie Shoper.

Do poprawnego zintegrowania niezbędne jest wskazanie, z którego magazynu Subiekt GT mają zostać pobrane wskazane stany magazynowe oraz określenie sposobu mapowania produktów między magazynami.

Ceny zaczynają się od 50 zł netto za miesiąc.

Aktualizacja cen z wybranego cennika Subiekt GT do sklepu Shoper

Umożliwia synchronizacje cen między wskazanymi cennikami

Pozwala na automatyczną aktualizacje cen produktów w sklepie Shoper oraz dostosowuje funkcjonalność pod indywidualne działania użytkownika.

Ceny zaczynają się od 50 zł netto za miesiąc. Wszystkie integracje można wypróbować na okres 30 dni za darmo!

Źródło: https://sellintegro.pl/10-insert-subiekt-gt

[Głosów:1    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here